Kolejne zdjęcia i nagrania z konferencji Lato Zet i Dwójki


W sieci pojawiły się nowe zdjęcia oraz filmiki z konferencji Lato Zet i Dwójki. Ewelina w pierwszym z nich wypowiada się na temat poprzedniej imprezy Lato Zet i Dwójki, natomiast w drugim z nich możemy zobaczyć jak foto reporterzy robią zdjęcia Ewelinie.Kliknij na powyższą miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.

Ewelina na konferencji Lato Zet i Dwójki


Ewelina we wtorek 16 czerwca pojawiła się na konferencji Lato Zet i Dwójki, która odbyła się w Warszawie. Wokalistka na tę okazję pojawiła się w krótkiej, starannie ułożonej fryzurze i świetlistym makijażu. Jeśli chodzi o stylizację to postawiła na rozkloszowaną sukienkę z bufiastymi rękawami do tego miała pomalowane paznokcie na kolor miętowy, natomiast głównym punktem stylizacji były jednak różowe, wiązane szpilki. Zdjęcia jak i krótki wywiad, w którym to wokalistka wypowiada się na temat tego jak spędziła swój ostatni urlop możecie obejrzeć poniżej:Kliknij na powyższą miniaturkę, aby zobaczyć.

Zdjęcia Eweliny z Włoch


W sieci pojawiło się parę zdjęć Eweliny z wakacji, które to wokalistka spędziła jakiś czas temu w upalnych Włochach. Do kraju wróciła wypoczęta i z nowymi siłami, które z pewnością przydadzą jej się na koncertach. Zdjęcia Eweliny z Włoch możecie obejrzeć poniżej:

Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.