Ewelina zagra na „Top Stars” Festival


Ewelina 1 maja wystąpi podczas „Top Stars” Festival. Oprócz wokalistki udział w przedsięwzięciu weźmie jeszcze dziewięciu innych wykonawców, a będą nimi: Bednarek, LemON, Liber & Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski, KaEN, Enej, Margaret, Grzegorz Hyży oraz Pajujo. Jak informują organizatorzy już niedługo pojawią się bilety w przedsprzedaży w cenie 49.00 zł.

Ewelina w USA


Ewelinie od jakiegoś czasu przebywa w Ameryce. Wokaliste już od dawna marzył się pobyt w USA. Razem z manageram wybrała się na wspólne wakacje. Dokładnie gwiazda przebywa w Los Angeles co można wywnioskować z poniższych pozdrowień, które napisała na swoim Fan Page:

Oprócz nich ukazało się nagranie oraz zdjęcia, które możecie obejrzeć poniżej:


Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.
Kliknij na powyższe miniaturki, aby zobaczyć.

Sesja do płyty Nowe Horyzonty / Ewelina udzieliła wywiadu dla Codziennej Gazety Muzycznej

Sesja do płyty Nowe Horyzonty

W sieci pojawiła się sesja zdjęciowa, która została zrobiona do albumu „Nowe Horyzonty”. Zdjęcia zostały wykonane przez Annę Powierża. Większość z nich nie pojawiła się na płycie. Możecie obejrzeć je poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby powiększyć. Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.

Ewelina udzieliła wywiadu dla Codziennej Gazety Muzycznej

Ewelina udzieliła wywiadu dla „Codziennej Gazety Muzycznej”. Wokalista w rozmowie z Arturem Rawiczem mówiła przede wszystkim na temat muzyki, kariery, ale i również o prywatnych sprawach dotyczących bycia fanem. Z rozmowy możecie dowiedzieć się również coś na temat najnowszego albumu wokalistki zatytułowanego „Nowe Horyzonty”.

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby obejrzeć i wysłuchać rozmowy z Eweliną.