Ewelina zagrała koncert w Płocku


Ewelina w sobotę 22 listopada wystąpiła w Galerii Wisła znajdującej się w Płocku. Między godziną 16 a 17 fani mogli brać udział w różnych konkursach związanych z wokalistką w, których to do wygrania była najnowsza płyta oraz pamiątkowe kartki. Po koncercie Ewelina rozdawała autografy, oraz robiła sobie pamiątkowe zdjęcia z fanami. Zdjęcia z koncertu możecie zobaczyć klikając na poniższe miniaturki:

Więcej zdjęć z koncertu znajdziecie klikając tutaj oraz tutaj.

Zdjęcia i wywiady z Eweliną


Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu do najnowszego teledysku Eweliny, który jest kręcony do piosenki pod tytułem „Nowe Horyzonty”. Możecie obejrzeć je klikając na poniższe miniaturki:


Oprócz zdjęć ukazały się dwa wywiadu z planu do najnowszego klipu wokalistki. Pierwszy z nich Ewelina udzieliła dla programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”, który jest emitowany na antenie TVP2, natomiast drugi dla portalu plotkarskiego Pudelek.pl. W pierwszym możemy się dowiedzieć czegoś o najnowszym klipie wokalistki, który jest kręcony do piosenki „Nowe Horyzonty”, natomiast z drugiego coś na temat kampanii reklamowej Media Expert. Za równo jeden jak i drugi wywiad możecie zobaczyć poniżej:
Pytanie na śniadanie:

Pudelek:

Kliknij na powyższe miniaturki, aby obejrzeć.

Ewelina nagrywa teledysk do nowego singla


Ewelina rozpoczęła pracę nad nowym klipem, który tym razem jest kręcony do piosenki pod tytułem „Nowe Horyzonty”. Teledysk został nagrywany w studiu filmowym i fotograficznym Studio Bank w Warszawie. Jego reżyserem jest Alan Kępski. Motywem przewodnim w klipie będzie walka dobra ze złem. Premiera teledysku przewidywana jest na 1 grudnia 2014 roku.
Poniżej możecie zobaczyć parę zdjęć z planu do klipu:

Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.