Krótko o premierze albumu „Na Obcy Ląd”


We wtorek 28 października bieżącego roku w Warszawie miała miejsce premiera najnowszego albumu Eweliny zatytułowanego „Nowe Horyzonty” na, której to miałam przyjemność być. Wokalistka przed podpisaniem płyty zagrała krótki koncert podczas którego wykonała trzy piosenki z najnowszego krążka. Za równo zdjęcia jak i nagranie z podpisywania albumu możecie zobaczyć klikając na poniższe miniaturki:

Więcej zdjęć możecie obejrzeć klikając tutaj.
Oprócz zdjęć i nagrania, które znalazłam w Internecie udało mi się zdobyć trzy autografy (jeden na bloga, jeden na pocztówce z dedykacją dla mnie oraz na telefonie). Mam również dwa zdjęcia z Eweliną. Za równo autografy jak i zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:


Kliknij na powyższe miniaturki, aby powiększyć.

Ewelina gościem w „Dancing With The Stars – Taniec z Gwiazdami”


Ewelina była gościem w ostatnim odcinku programu „Dancing With The Stars – Taniec z Gwiazdami”. Wokalistka wykonała w nim swój najnowszy przebój pod tytułem „Na Obcy Ląd” przy akompaniamencie orkiestry Tomka Szymusia. Artystka wystąpiła w programie w stylizacji stylu „Pinup Girl”. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z występu Eweliny oraz zdjęcia z programu:


Aby obejrzeć wystarczy kliknąć na powyższe miniaturki. Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.