Wywiad z Eweliną dla portalu natemat.pl


Na stronie natemat.pl pojawił się wywiad z Eweliną pod tytułem „Ewelina Lisowska: Wszyscy jesteśmy trochę niewolnikami internetu”. Wokalistka wypowiada się w nim między innymi na temat tego ile czasu spędza w sieci. Oto fragment rozmowy z wokalistką:
Jesteś młodą osobą, wiesz, że dzisiaj słucha się głównie muzyki z sieci. Jak zapatrujesz się na taką formę dystrybucji? Masz coś przeciwko przenoszeniu sprzedaży do internetu?
Ewelina Lisowska: Jeżeli chodzi o korzystanie z serwisów muzycznych, jak Spotify, to nie widzę w tym nic złego. Jeśli natomiast pyta Pan o piractwo i cokolwiek „nielegalnego”, związanego z pozyskiwaniem muzyki, mówię temu stanowcze NIE.
Wywiad w całości możecie przeczytać klikając tutaj.

Powrót bloga / Wiosenne zdjęcia Eweliny

Powrót bloga

Wraz z pierwszym dniem wiosny postanowiłam powrócić do prowadzenia bloga, chodź szczerze mówiąc nie wiem jak często będą pojawiały się posty, ale będę się starała pisać je systematycznie. Jak pewnie zauważyliście pojawił się nowy wygląd bloga, który w całości został wykonany przeze mnie. Zdjęcia do niego pochodzą z sesji zdjęciowej, która miała miejsce w Starych Jabłonkach w lipcu 2013 roku. Mam nadzieję, że zmiany na blogu się Wam spodobają.

Wiosenne zdjęcia Eweliny

Ewelina wczoraj za równo na swoim Facebooku jak i Instagram`ie zamieściła trzy wiosenne zdjęcia. Wokalistka jest ubrana na nich w jeansową kurtkę, pod nią ma t-shirt z logiem firmy Adidas, rurki we wzory, natomiast na nogach ma czarne trampki. Jako dodatki miała bandamkę, bransoletkę, oraz torebkę z motywem oka. Wiosenne zdjęcia Eweliny możecie obejrzeć poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie.