Zawieszenie, czy koniec bloga ?

Po dłuższych przemyśleniach postanowiłam zamknąć blog, choć nie mówię, że na za zawsze. Na chwilę obecną che się zająć tylko i wyłącznie blogiem madowym. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe, jeśli tak to bardzo Was za to przepraszam. Jeśli jesteście ciekawi co oprócz mody się na nim znajduję, do zapraszam Wam na niego. Jego adres to jusinx.blogspot.com.
Pozdrawiam.

Przedsmak Pre-Party z okazji MTV Europe / Nagranie z przygotowań do gali

Przedsmak Pre-Party z okazji MTV Europe

Jak zapewne wiecie 30 października w Warszawie miało miejsce Pre-Party z okazji MTV Europe Music Awards. Ewelina podczas gali zaśpiewała w sumie cztery piosenki, w tym utwór pod tytułem Areo-Plan II, który możecie obejrzeć klikając na poniższą miniaturkę:

Trzy kolejne piosenki Lisowskiej, które wykonała podczas Pre-Party będziemy mogilni zobaczyć już jutro około godziny 19:00 na kanale MTV Polska.

Nagranie z przygotowań do gali

Na stronie MTV pojawiło się nagranie z za Pre-Party MTV Europe Music Awards w, którym w 0:33 minucie nagrania możemy zobaczyć szykującą się do występu Ewelinę, natomiast w 0:46 minucie możemy zobaczyć urywek z prób wokalistki do występu podczas gali. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby obejrzeć nagranie.

Premiera bajki „Rysiek Lwie Serce”


Wczoraj w Warszawie (tj. 6.11.2013r.) miała miejsce premiera bajki „Rysiek Lwie Serce”. W kinie w śród wielu cele brytów pojawiła się również Ewelina Lisowska, która jak zapewne wiecie użyczyła swojego głosu pod postać Natalii, która jest przyjaciółką Ryśka, oraz jedną z głównych bohaterek. Zdjęcia z premiery możecie zobaczyć klikając na poniższe miniaturki:

Więcej zdjęć możecie obejrzeć klikając tutaj. Oprócz zdjęć wokalistka po premierze udzieliła krótkiego wywiadu dla radia Eska w, którym to mówiła między innymi na temat tego, że w najbliższym czasie pojawi się klip do piosenki pod tytułem „Areo-Plan II”. Rozmowę z wokalistką możecie obejrzeć poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby obejrzeć wywiad z Eweliną.