Zdjęcia oraz wywiad z wczorajszego Pre-Party gali MTV Europe Music Awards


Pojawiły się pierwsze zdjęcia Eweliny z wczorajszego Pre-Party gali MTV Europe Music Awards, która odbyła się w SOHO Factory, w Warszawie. Zdjęcia możecie zobaczyć klikając na poniższe miniaturki:

Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.
Oprócz zdjęć na stronie glamki.pl pojawiło się nagranie z rozmowy z Eweliną w, którym to wokalistka mówi między innymi o tym, że jest szczęśliwa z tego, że mogła wystąpić podczas Pre-Party gali MTV Europe Music Awards. Rozmowę z wokalistką możecie obejżeć poniżej:

Pojawiły się również dwa zdjęcia z przygotowań Eweliny do wczorajszej gali. Możecie je zobaczyć poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie.

Retransmisj galii MTV Polska


Dzisiaj w Warszawie ma miejsce pre-party MTV Europe Music Awards. Choć niestety nie udało się Ewelinie wygrać, to i tak wokalistka wystąpi podczas gali. Natomiast retransmisję galii MTV Polska w telewizji będzie można obejrzeć 19 listopada bieżącego roku o godzinie 19:00, oczywiście na antenie stacji MTV Polska. Na fan page pojawiło się zdjęcie Eweliny z prób do glii. Możecie zobaczyć je poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby obejrzeć zdjęcie.

Zdjęcia promocyjne z bajki „Rysiek Lwie Serce”


Pisałam niedawno na blogu o tym, że Ewelina użyczyła swojego głosu pod postać Natalii, która jest przyjaciółką Ryśka, oraz jedną z głównych bohaterek w bajce „Rysiek Lwie Serce”. Premiera w kinach będzie miała miejsce już 15 listopada bieżącego roku. Za równo Ci mali jak i Ci duzi fani Eweliny s pewnością nie mogą się już doczekać. Poniżej możecie obejrzeć kilka zdjęć promocyjnych, z planu dubbingu oraz bohaterki:

Aby powiększyć zdjęcie wystarczy kliknąć na powyższą miniaturkę. Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.