Wywiad z Eweliną dla Kafeteria


Na stronie kafeteria.tv pojawił się wywiad z Eweliną. Wokalistka opowiada w nim między innymi o tym, że dla sztuki jest w stanie zrobić wszystko oraz, że po wyemitowaniu teledysku do piosenki pod tytułem „Jutra nie będzie” miała dużo propozycji rozbieranych sesji z, których zrezygnowała. Cały wywiad znajdziecie poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby obejrzeć wywiad.

Trailer do piosenki „Areo-Plan II” / Ewelina opowiada o swoim typie faceta

Trailer do piosenki „Areo-Plan II”

Pojawiła się trailer do piosenki Eweliny zatytułowanej „Areo-Plan II”, który pochodzi z pierwszego LP artystki. Premiera klipu przewidziana jest na początek października. Zapowiedź do klipu możecie zobaczyć klikając na poniższą miniaturkę:

Ewelina opowiada o swoim typie faceta

Na portalu plotkarskim pudelek.pl Ewelina udzieliła krótkiego wywiadu w, którym to opowiada o swoim typie faceta.

Rozmowę z wokalistką możecie zobaczyć klikając na powyższą miniaturkę.

Ewelina Lisowska debiutuje na wielkim ekranie


W listopadzie na ekranach kin będziemy mogli zobaczyć fil rysunkowy pod tytułem „Rysiek Lwie Serce” w animacji z polskim dubbingiem. Głosu do jednej z głównych bohaterek, a mianowicie przyjaciółki Ryśka, użyczyła Ewelina Lisowska, która jest debiutantką na wielkim ekranie. Jak wokalistka powiedziała w rozmowie dla strony popheart.pl:
„Wydaje mi się, że Natalia i ja mamy dużo wspólnego”, mówi wokalistka. „Obie walczymy o swoje marzenia, jesteśmy dość charakterystyczne”. Jaka jest Ewelina w roli Natalii, bo tak ma na imię przyjaciółka Ryśka będziemy mogli się przekonać już 15 listopada bieżącego roku. A już teraz możecie zobaczyć zwiastun filmu:

A oto kilka słów na temat postaci granej przez Ewelin:
Natalia , to zadziorna dziewczyna, która nie tylko kibicuje Ryśkowi na jego rycerskiej drodze, ale także podczas jego ostatniej misji. Podobnie jak Rysiek, znajduje się ona w życiowym potrzasku, a los nie uśmiechnie się do niej, dopóki będzie pracowała w gospodzie. Natalia i Rysiek natychmiast się dogadują, a gdy on wybawia ją od jej okropnej pracy, ich przyjaźń rozkwita.