Ewelina w magazynie Fan Club / Wywiad z Eweliną dla portalu pudelek / Artykuł na temat Eweliny w najnowszym dwutygodniku Flesz

Ewelina w magazynie Fan Club

W najnowszym numerze magazynu Fan Club pojawi się wywiad z Eweliną w, którym to wokalistka opowie bez tajemnic o faktach ze swojego życia. Wrześniowy numer magazynu jest już dostępny w kioskach, oraz sklepach z prasą, a więc zachęcam do kupowania. Jego okładkę możecie zobaczyć klikając tutaj.

Wywiad z Eweliną dla portalu pudelek

Na stronie pudelek.pl pojawił się krótki wywiad z Eweliną w, którym to wokalistka mówi o tym, że na jej koncerty przychodzą miliony. Nagranie z rozmowy z Eweliną możecie obejrzeć poniżej:

Aby obejrzeć wystarczy kliknąć na powyższą miniaturkę.

Artykuł na temat Eweliny w najnowszym dwutygodniku Flesz

W najnowszym numerze dwutygodnika Flesz pojawił się artykuł na temat Eweliny w, którym to możemy przeczytać między innymi na temat tego czy naprawdę wokalistka kopiuje Dodę. Artykuł znajdziecie poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby przeczytać.

Ewelina gościem łódzkiego Caritasu


Ewelina 24 sierpnia bieżącego roku była gościem łódzkiego Caritas w Drzewocinach. Wokalistka przyjechała na spotkanie z niepełnosprawnymi dziećmi, oraz uczestnikami turnusu rehabilitacyjnego dla dzieci. Artystka podczas pobyty nagrała również krótki filmik w, którym przekazuje pozdrowienia dla przyjaciół Caritas, oraz dla swoich fanów. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby zobaczyć nagranie.

Nagranie i zdjęcia z urodzin / Ewelina w programie In & Out / Wywiad dla czasopisma „Angora”

Nagranie i zdjęcia z urodzin

Na Instagram` ie Eweliny pojawiły się 3 zdjęcia, oraz krótki filmik z urodzin wokalistki. Zarówno zdjęcia jak i nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Kliknij na powyższe miniaturki, aby zobaczyć zdjęcia.

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby obejrzeć filmik.

Ewelina w programie In & Out

Już dzisiaj (25.08.2013r.) o godzinie 17:07 Ewelina będzie gościem programu In & Out na antenie stacji Viva Polska. Powtórki programu w poniedziałek (26.08.2013r.) o godzinie 13:00 i 17:05. Zapraszam wszystkich serdecznie do oglądania : ) A już teraz możecie obejrzeć zdjęcia Eweliny z programu, które znajdziecie poniżej:


Kliknij na powyższa miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie.

Wywiad dla czasopisma „Angora”

Ewelina udzieliła wywiadu dla gazety „Angora” w, którym to mówiła między innymi na temat tego jaką jest wokalistką, oraz jakie utwory przemawiają na krążku zatytułowanym „Areo – Plan”. Wywiad w całości możecie przeczytać poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby powiększyć. Skan pochodzi ze strony ewelina-lisowska.com.