Nagranie z planu klipu do „W stronę słońca” / Kolejne zdjęcia ze studia nagraniowego / Piosenka „Nie odporny rozum” w propozycjach radia Fresh

Nagranie z planu klipu do „W stronę słońca”

Na stronie eska.tv zostało zamieszczone nagranie z planu do najnowszego teledysku Eweliny, który został nakręcony do piosenki pod tytułem „W stronę słońca”. Oprócz nagrania z planu możecie zobaczyć również wywiad z wokalistką. Nagranie znajdziecie klikając na poniższą miniaturkę:

Kolejne zdjęcia ze studia nagraniowego

Pojawiły się kolejne dwa zdjęcia Eweliny ze studia nagraniowego. Możecie zobaczyć je klikając na poniższe miniaturki:

Przypominam, że najnowsza płyta Eweliny ukarze się już w marcu i będzie ona bogata w rockowe brzmienia, ale na krążku nie zabraknie ballady. Również w tym miesiącu ma powstać sesja zdjęciowa promująca album.

Piosenka „Nie odporny rozum” w propozycjach radia Fresh

Piosenka Eweliny pod tytułem „Nieodporny rozum” znalazła się w propozycjach do listy przebojów internetowego radia Fresh. Jeżeli chcecie, aby piosenka trafiła na listę wystarczy kliknąć na kwadracik z napisem „Głosuj”, który znajduje się przy nazwie wykonawcy. Link pod, którym możecie oddawać swoje głosy znajdziecie klikając tutaj. Najnowsze notowanie będzie miało miejsce w poniedziałek 4 marca o godzinie 19:00. Link pod, którym możecie posłuchać radia znajdziecie klikając tutaj.