Ewelina Lisowska odpowiada na pytania od fanów / Zdjęcia Eweliny z „Pytania na śniadanie” / Ewelina na spacerze ze swoim chłopakiem

Ewelina Lisowska odpowiada na pytania od fanów

W kioskach pojawił się już najnowszy numer Bravo w, który możecie przeczytać odpowiedzi Eweliny na pytania od fanów. Jeżeli z różnych powodów nie będziecie mogli nabyć czasopisma, to na temat wokalistki możecie przeczytać poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby przeczytać.

Zdjęcia Eweliny z „Pytania na śniadanie”

W sieci pojawiły się zdjęcia Eweliny z programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”. Możecie zobaczyć je klikając na poniższe miniaturki:

Więcej zdjęć możecie obejrzeć klikając tutaj.

Ewelina na spacerze ze swoim chłopakiem

W Internecie pojawiło się kilka zdjęć Eweliny zrobionych przez paparazzi. Wokalistka spaceruje na nich ze swoim chłopakiem po mieście. Ewelina na zdjęciach ubrana jest w legginsy, kurtkę bejzbolówkę, na głowie ma bandamkę, na nogach lity z dzetami na kurku, natomiast przez ramię ma przełożoną torebkę z motywem flagi Wielkiej Brytanii. Zdjęcia możecie zobaczyć klikając na poniższe miniaturki:

Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.

„Nieodporny rozum” podbił listy przebojów!


Na stronie xfactor.tvn.pl pojawił się artykuł w, którym to możemy przeczytać na temat sukcesów piosenki Eweliny pod tytułem „Nie odporny rozum. Oto fragment Artykułu:
Ewelina Lisowska ma powody do radości. „Nieodporny Rozum” to jedyna polska piosenka, która znalazła się na podium Gorącej 100! Hit Eweliny uplasował się tuż za Titanium Davida Geutty i Sii oraz przebojem wszech czasów Gangnam Style!
W wielkim podsumowaniu Radia ZET utwór uczestniczki „X Factor” zajął dla odmiany szóste miejsce!
Przypomnijmy, pierwsze miejsce zajął zespół Enej z utworem „Skrzydlate ręce”, na drugim uplasowała się Adele z piosenką Bonda „Skyfall”, na trzecim zaś znalazł się utwór „Tak blisko” Rafała Brzozowskiego.
Ale to nie koniec dobrych wiadomości, „Nieodporny rozum” Eweliny został doceniony również przez słuchaczy radia RMF FM. W głosowaniu znalazł się na siódmym miejscu!
Gratulujemy Ewelinie i życzymy samych sukcesów na polu zawodowym!
Artykuł w całości możecie przeczytać klikają tutaj. O prócz niego znajdziecie również nagrania z udziału Eweliny w programie X Factor, oraz zdjęcia.