Z powodu braku czasu na prowadzenie bloga postanowiłam go zawiesić na czas nieokreślony. Szczerze mówiąc może tu powrócę, a może nie. Nie umiem powiedzieć na dzień dzisiejszy jak to będzie. Ale nie ma tego złego co, by na na dobre nie wyszło, ponieważ chciałam Was zaprosić na mój autoryzowany blog o wokalistce Ani Świątczak, który znajdziecie pod adresem
aniasolo.blog.onet.pl . Możecie również składać zamówienia na darmowe nagłówki pod adresem bloga free-naglowki.blog.pl
Pozdrawiam :*

Video i zdjęcia z „Sylwestrowej Mocy Przebojów”


Jak wiecie Ewelina wystąpiła podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” na, której to zaśpiewała piosenkę pod tytułem „Niepokorny rozum”. Wokalistka była ubrana w różowe lity i sukienkę z motywem goryla od marki Trash. Artystka wyróżniała się na tle innych gwiazd za równo wizerunkiem jak i wspaniałym wokalem. Można już zobaczyć występ Eweliny z „Sylwestrowej Mocy Przebojów”, więc jeśli nie mieliście okazji go obejrzeć, albo chcecie zobaczyć go jeszcze raz to poniżej znajduje się nagranie z tego właśnie występu:

Pojawiły się również zdjęcia Eweliny z „Sylwestrowej Mocy Przebojów”, które możecie zobaczyć klikając na poniższe miniaturki:

Więcej zdjęć znajdziecie klikając tutaj.

Najlepszy polski teledysk roku 2012 / Ewelina w „Sylwestrowej Mocy Przebojów

Najlepszy polski teledysk roku 2012

Na portalu plotkarskim pudelek.pl można wybrać najciekawszy klip roku 2012. Wśród takich artystów jak Brodka, zespół Weekend, Julia, zespół Jarzębiny, Mela Koteluk, Mrozu, Jamal, Julia Marcell, Rafał Brzozowski pojawiła się również Ewelina Lisowska z teledyskiem do piosenki „ Nieodporny Rozum”. Głosować można w komentarzy klikając tutaj. Ja oczywiście bardzo Was proszę na oddawanie swoich głosów na Ewelinę Lisowską. Klip Eweliny do piosenki „ Nieodporny Rozum” możecie zobaczyć poniżej:


Ewelina w „Sylwestrowej Mocy Przebojów”

Ewelina podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” zaśpiewała piosenkę pod tytułem „Niepokorny Rozum”. Zdjęcie wokalistki z za kulis możecie zobaczyć klikając na poniższą miniaturkę:

A tak swoją drogą oglądaliście wczorajszy występ Eweliny. Jeśli tak to napiszcie mi jak się Wam on podobał? Ja oglądałam i szczerze mówiąc byłam zachwycona zarówno stylizacją Eweliny jak i wykonaniem piosenki.