Ewelina 1 z najlepiej ubranych gwiazd 2012 roku


Na profilu AfterParty.pl na portalu Facebook w sondzie najlepiej ubraną gwiazdę 2012 roku bez konkurencyjnie wygrała Ewelina Lisowska. Dawno w polskim show biznesie nie mieliśmy okazji zobaczyć tak barwnie ubranej gwiazdy. Zdjęcia Eweliny w różnych stylizacjach możecie zobaczyć poniżej:

Moim zdaniem styl ubierania się Eweliny jest bardzo fajny i oryginalny. A Wam jak się on podoba ?

„W Stronę Słońca” ma ponad 3 miliony wyświetleń / Wielkie zmiany na blogu

„W Stronę Słońca” ma ponad 3 miliony wyświetleń

Najnowszy singiel Eweliny pod tytułem „W Stronę Słońca” ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube.com. Jeśli chcecie, aby piosenka doszła do 4 milionów wyświetleń zapraszam do słuchania i oglądania:


Wielkie zmiany na blogu

Jak pewnie zauważyliście na blogu pojawiły się wielkie zmiany za równo szablonu jak i w Menu bloga. Postanowiłam zmienić szablon na blogu, ponieważ te zdjęcia bardzo mi się spodobały i nie mogłam się powstrzymać przed zrobieniem z nich nagłówka na bloga :D Natomiast jeśli chodzi o Menu bloga postanowiłam je skrócić, ponieważ jego najważniejsze działy postanowiłam przenieść na pasek boczny bloga, aby ułatwić Wam do nich dostęp. Mam nadzieję, że nowe zmiany przypadną Wam do gustu :)

Życzenia Świąteczne


Życzę Wam zdrowych, spokojnych, radosnych świąt, oraz dużo prezentów pod choinką. A w nadchodzącym 2013 roku tego żeby był lepszy od minionego.
Aby wprowadzić Was w bardziej świąteczny i zimowy nastrój mam dla Was piosenkę pod tytułem „Last Christmas” w wykonaniu Eweliny: